🏕 Літній табір на Черкащині
Табір для ліцеїстів-першокурсників розпочався з 15 червня на гостинній Черкащині.
Перші дні табору стали справжнім зануренням в атмосферу єдності, пізнання та командного духу.
Старт відбувся з урочистого відкриття: підняття прапора ліцею та виконання Державного Гімну України, що задало особливий настрій усій події. Далі на учасників чекала пізнавальна мандрівка історичними місцями Черкаської області.
🏰Першою зупинкою став Корсунь-Шевченківський, де ліцеїсти відвідали величний палацовий ансамбль Лопухіних-Демидових – одну з найвідоміших архітектурних пам’яток краю.
📚Наступним пунктом маршруту стало село Стеблів – батьківщина Івана Нечуя-Левицького. Тут учасники дізналися більше про життя та творчість письменника та поринули в атмосферу, що надихнула його на створення «Кайдашевої сім’ї».
🌿🌊 Особливі враження подарували мальовничі береги річки Рось, де ліцеїсти мали змогу насолодитися природою та відпочити.
Завершенням насиченого дня стала вечірня ватра. Курені представили творчі сценки на тему «Таємний друг», продемонструвавши креативність, згуртованість і гарний настрій.
Попереду – нові відкриття, яскраві емоції, цікаві зустрічі та ще більше пригод для ліцеїстів-першокурсників на Черкащині💙💛.



























