Ми використовуємо cookie-файли, щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому вебсайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням цих технологій.
Ліцеїсти долучилися до масового забігу на озері, підтримавши здоровий спосіб життя.
14 червня ліцеїсти Івано-Франківського ліцею імені Андрія Приймаченка МВС взяли участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Забіг Івано-Франківськ», який відбувся на території міського озера🏞️.
Спортивний захід організувала Державна установа «Агенція масового спорту України» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Подія об’єднала любителів активного способу життя різного віку та рівня фізичної підготовки. Для ліцеїстів захід став не лише спортивним випробуванням, а й чудовою нагодою долучитися до масштабної спортивної ініціативи, відчути атмосферу єдності та підтримки, а також провести час із користю🤝.
Були організовані дистанції для забігу на 1 км, 5 км та 10 км, а також скандинавська ходьба протяжністю 5 км🚶♂️.
Ліцеїсти разом із керівником гуртка з легкої атлетики гідно представили свій навчальний заклад, продемонструвавши витривалість, спортивний дух та прагнення до здорового способу життя💪. На фініші кожен учасник отримав пам’ятну медаль за участь, яка стала символом особистого досягнення та наполегливості🏅.
м. Івано-Франківськ, 76005, вул. Національної Гвардії, 3
[email protected]+38 (096) 080 3121