🧭 Знайомство з Черкащиною триває
Ліцеїсти відвідали Чигирин та краєзнавчі музеї під час літнього табору на Черкащині.
Літній табір для ліцеїстів-першокурсників на Черкащині триває. Учасники знайомляться з історією, культурою та визначними місцями краю, отримуючи нові знання й незабутні враження.
🌳 Цього дня ліцеїсти побачили могутній дуб – живого свідка багатьох історичних подій, а також відвідали жіночий монастир, де панують особлива духовна атмосфера та багатовікові традиції.
⚔️ Наступною зупинкою став Чигирин – колишня гетьманська столиця України. Тут учасники табору побували в музеї Богдана Хмельницького, де ознайомилися зі сторінками історії українського державотворення та постаттю видатного гетьмана.
🏛 Завершився екскурсійний маршрут у Медведівці. Відвідавши краєзнавчий музей, ліцеїсти відкрили для себе ще більше цікавих фактів про історію та культурну спадщину Черкащини.
💙💛 Таборові дні поєднують пізнавальні подорожі, патріотичне виховання, командний дух і нові яскраві враження.











