🎉 У ритмі святкового Франкового міста
Ліцеїсти відзначили День міста, відвідавши концерти, благодійні заходи та ретровиставку.
🏙️ З 7 до 10 травня в Івано-Франківську відзначали День міста. У ці дні було багато музики, культури, благодійності та подій, які об’єднували франківців і гостей🎶. До святкувань активно долучилися ліцеїсти Івано-Франківського ліцею імені Андрія Приймаченка МВС, які відвідали низку культурних подій.
🎤 Одним із найяскравіших заходів став концерт гурту Жадан і Собаки. Потужна енергетика, українська музика та атмосфера єдності подарували учасникам багато емоцій і вражень.
🎼 Також ліцеїсти побували на благодійному заході «Музика без кордонів» за участі солістів Київської національної опери в драмтеатрі. Захід поєднав класичне мистецтво та благодійну мету, вкотре доводячи, що культура має силу підтримувати й об’єднувати людей.
🚗 У неділю вихованці ліцею відвідали виставку ретроавтомобілів - подію, яка щороку привертає увагу поціновувачів історії техніки та автомобільної культури.
💙💛 День міста - це нагода ще раз відчути силу громади та української культури. Для ліцеїстів такі заходи стали можливістю провести час пізнавально й натхненно.









