Назад

🧠 Онлайн-гра «Що? Де? Коли?»

Організатором гри виступив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Команда «Юрфлекси» Івано-Франківського ліцею імені Андрія Приймаченка МВС взяла участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», яка проходила у форматі онлайн💻. Організатором заходу виступив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого🎓.

 

Під час гри учасники продемонстрували високий рівень ерудиції, логічне мислення, командну згуртованість та вміння швидко знаходити правильні відповіді на складні й нестандартні запитання💡. Підготувала до гри ліцеїстів вчителька з правознавства Юлія Ваньчик.

 

Захід пройшов у дружній та водночас напруженій атмосфері інтелектуального суперництва🤝. Участь у грі стала для ліцеїстів чудовою можливістю перевірити свої знання, отримати новий досвід, позитивні емоції та мотивацію до подальших досягнень✨.

 

 

 

 

 

 

 

Ліцеїсти долучилися до відеоконференції зі своїми однолітками з Вінницького ліцею МВС.

💬 Англомовна онлайн-дискусія

Ми використовуємо cookie-файли, щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому вебсайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням цих технологій.