🧠 Онлайн-гра «Що? Де? Коли?»
Організатором гри виступив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.
Команда «Юрфлекси» Івано-Франківського ліцею імені Андрія Приймаченка МВС взяла участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», яка проходила у форматі онлайн💻. Організатором заходу виступив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого🎓.
Під час гри учасники продемонстрували високий рівень ерудиції, логічне мислення, командну згуртованість та вміння швидко знаходити правильні відповіді на складні й нестандартні запитання💡. Підготувала до гри ліцеїстів вчителька з правознавства Юлія Ваньчик.
Захід пройшов у дружній та водночас напруженій атмосфері інтелектуального суперництва🤝. Участь у грі стала для ліцеїстів чудовою можливістю перевірити свої знання, отримати новий досвід, позитивні емоції та мотивацію до подальших досягнень✨.








