Ми використовуємо cookie-файли, щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому вебсайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням цих технологій.
Ліцеїсти гідно представили свій заклад на турнірі.
У Києві відбувся ІІ Всеукраїнський турнір юних знавців міжнародного гуманітарного права 2026 року. Участь у змаганнях взяли 12 команд із числа учнів 9-11 класів із різних регіонів України. Ліцеїсти Івано-Франківського ліцею МВС імені Андрія Приймаченка гідно представили свій заклад на турнірі.
Протягом трьох днів команди змагалися у форматі дебатів. Учасники демонстрували глибокі знання, аналітичне мислення та вміння аргументувати, виступаючи в ролях доповідачів, опонентів і рецензентів. Роботу команд оцінювало фахове журі з експертів у сфері МГП та прав людини👤.
Івано-Франківський ліцей МВС представила команда «Де-юре», яка виборола диплом ІІІ ступеня👏.
🔖Команда «Де-юре»:
Астапова Валерія,
Колпакова Єлизавета,
Вітер Дарина,
Робак Юлія.
Керівник - Кульчак Леся Степанівна, вчителька правознавства.
Вітаємо з чудовим результатом та бажаємо нових перемог💙!









м. Івано-Франківськ, 76005, вул. Національної Гвардії, 3
[email protected]+38 (096) 080 3121