Назад

Емоції і дружня атмосфера

Ліцеїсти знову відвідали кінно-спортивний клуб🐎☺️.

Вихованці Івано-Франківського ліцею МВС імені Андрія Приймаченка під час екскурсії завітали у кінно-спортивний клуб “Кагава”, що на Тлумаччині.

 

Це вже вдруге наші вихованці тут, а за таку можливість вдячні психологам поліції Івано-Франківщини🤝. Ліцеїсти дізналися багато цікавого про догляд за кіньми і особливості тренувань. Прогулянки на свіжому повітрі, живе спілкування з тваринами, нові враження - усе це подарувало море позитиву, радості та теплих емоцій❤️!

 

ℹ️Нагадаємо, захід відбувся в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», започаткованої з ініціативи першої леді України Олени Зеленської, а також у межах проєкту «Пункт психологічних практик». Така поїздка підсилила відчуття спокою і нагадала, як важливо піклуватися про своє психічне здоров’я🤍.

 

 

 

 

 

 

 

Завітав Олександр Онікійчук - начальник відділення по роботі з особовим складом КІНГУ.

Зустріч із представником Київського інституту НГУ

Ми використовуємо cookie-файли, щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому вебсайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням цих технологій.